Social Media IconsSocial Media IconsSocial Media IconsSocial Media IconsSocial Media IconsSocial Media IconsSocial Media IconsSocial Media Icons
© Copyright 2015-2022 BloggerAjans.com Tüm Hakları Saklıdır. Blogger Ajans®

Sıkça Sorulan Sorular

Question mark

SIKÇA SORULAN SORULAR

Sıkça sorulan bazı soruları sizler için derledik. Merak ettiğiniz konular hakkında sorularınızın cevaplarını inceleyebilirsiniz.

Soru) Blogger Ajans®’a üyelik ücretli midir ?

Cevap) Hayır. Blogger Ajans®’a üyelik ücretsizdir.

Soru) Blogger Ajans®’ta blog sayfası açılışı ücretli midir ?

Cevap) Hayır. “isminiz.bloggerajans.com” url ismi ile oluşturulacak blog sayfası açılışı ücretsizdir.

Soru) Üyelik bilgilerim güvende mi?

Cevap) Evet. Üyelik bilgileriniz Blogger Ajans® veri havuzunda saklanır ve güvendedir. Bilginiz dışında üyelik bilgileriniz 3. kişilerle ve markalarla paylaşılmaz.

Soru) Fotoğraflarımın BloggerAjans.com Ana Sayfasında yayınlanması için ne yapabilirim?

Cevap) BloggerAjans.com Ana Sayfa Fotoğraf yayını için Mini Reklam Paketlerimiz ya da Hizmet Satın Al butonlarımız üzerinden reklam paketlerimizi inceleyebilir ve ödeme yaparak hemen paylaşılmasını sağlayabilirsiniz. Ödeme yapmadan fotoğraf yayını arzu ediyorsanız, üyeliğinizin ardından adınıza özel oluşturulmuş isminiz.bloggerajans.com blog sayfanızda düzenli olarak içerik paylaşımında (yazı, fotoğraf..vb) bulunmalısınız. En çok içerik paylaşımında bulunan ilk 5 üyemizin fotoğrafları, TOP 10 BLOGGER listesinde bulunduğu zaman boyunca ücretsiz olarak yayınlanır.

Soru) Blogger Ajans “TOP 10 BLOGGER” listesinde yer almak istiyorum ne yapabilirim?

Cevap) “Blogger Ajans® TOP 10 BLOGGER” sayfasında yer almak için,  üyeliğinizin ardından adınıza özel oluşturulmuş isminiz.bloggerajans.com blog sayfanızda düzenli olarak içerik paylaşımında (yazı, fotoğraf..vb) bulunmalısınız. En çok içerik paylaşımında bulunan ilk 10 üyemiz sistem tarafından otomatik olarak “Blogger Ajans® TOP 10 BLOGGER” sayfasında görüntülenerek, “YILDIZ” rozeti kazanır. YILDIZ rozeti, kişisel blog sayfanızın alt bölümünde (footer) görüntülenerek, tercih edilen bloggerlar listesinde yer almanızı sağlamaktadır. Bu durum, marka iş birliği çalışmalarında doğrudan tercih edilen bir blogger olmanızda fayda sağlar.

Soru) Fotoğraflarımın Blogger Ajans® Instagram ve diğer sosyal medya hesaplarında yayınlanması için ne yapabilirim?

Cevap) Fotoğraf paylaşımı için Mini Reklam Paketlerimiz ya da Hizmet Satın Al butonlarımız üzerinden reklam paketlerimizi inceleyebilir ve ödeme yapaparak hemen paylaşılmasını sağlayabilirsiniz.

Soru) Blogger Ajans® reklam paketlerinden satın aldım. Fotoğraflarım ne zaman yayınlanır ?

Cevap) Reklam paketi ödeme işleminden sonra, bizlere Bize Ulaşın butonu ya da instagram.com/bloggerajans üzerinden mesaj göndererek, yayınlanmasını istediğiniz fotoğraflarınızı ve tarihlerini iletebilirsiniz.

Soru) Profesyonel çekilmiş fotoğraflarım bulunmuyor. Bu konuda ne yapabilirim?

Cevap) Profesyonel dış mekan fotoğraf çekimi için Blogger Ajans®‘tan destek alabilirsiniz. Hizmet Satın Al butonu üzerinden dış mekan fotoğraf çekimi paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Soru) Üyeliğimi dilediğim zaman bir üst pakete yükseltebilir miyim ?

Cevap) Evet, üyeliğinizi dilediğiniz zaman bir üste pakete yükseltebilir ya da bir alt pakete düşürebilirsiniz. Üyelik reklam paketlerimizi Reklam Paketlerimiz butonu üzerinden inceleyebilir ve hemen ödeme yapabilirsiniz.

Soru) Markaların benimle iş birliği yapması için neler yapmam gerekir ?

Cevap) İş birliği için tercih edilen bir blogger olmak istiyorsanız, sosyal medyadaki gücünüz yüksek olmalıdır. Mümkün olan tüm sosyal medya alanlarında var olmalı ve markaların hedef müşteri kitlelerine uygun takipcileriniz bulunmalıdır.

Soru) İş birliği çalışmalarında tercih edilen bir blogger olmak için ne yapabilirim ?

Cevap) Mutlaka bir blog sayfanız bulunmalı ve düzenli içerik oluşturarak blog sayfanızı takip eden hedef kitlenizi arttırmalısınız. Sadece Instagram ya da diğer sosyal medya hesaplarından gerçekleştireceğiniz paylaşımlar, iş birliği çalışmalarında tercih edilen bir blogger olmak için yeterli değildir.

Soru) Blog sayfama hangi aralıklarla yazı ve içerik eklemeliyim?

Cevap) Mümkün olan en sık aralıklarla blog sayfanıza içerik eklemelisiniz. Her gün bir yazı ekleyerek fotoğraflarınızla bloğunuzu desteklemek daha hızlı hedef kitlesi oluşturmanıza doğrudan katkı sağlayacaktır.

Soru) Blogger Ajans®’a bir süredir üyeyim. Ancak herhangi bir marka ile iş birliği teklifi almadım. Neden ?

Cevap) Markaların sizlerle iş birliği yapması için, blog sayfanızın ve sosyal medya hesaplarınızın, yapacağınız içerik paylaşımları sonrasında, markalara gelir getirecek hedef kitleye sahip olması gerekmektedir.  Blog sayfanızın ve sosyal medya hesaplarınızın içeriğini düzenli arttırarak daha fazla kitleye ulaşmalısınız.

Soru) Marka iş birliği çalışmalarıyla ne kadar gelir elde edebilirim ?

Cevap) Markaların bloggerlar için belirlediği bütçe doğrultusunda gelir elde edersiniz. Kazanç sağlayacağınız bütçeler, iş birliği çalışmasından önce tarafınıza bildirilir. Anlaşma halinde iş birliği çalışmasına başlanır. Kazancınız ürün hediyesi ya da ödeme şeklinde olabilmektedir.

Soru) Üye olmak için herhangi bir sınırlama bulunuyor mu ?

Cevap) Blogger Ajans®’a 18 yaş üzeri, blog yazarı olmak isteyen kişiler üye olabilir. 18 yaş altı üyelik için veli onayı zorunludur. Blogger Ajans® blogger olmak ve düzenli blog yazmak isteyen kişilere yöneliktir. Üyelik başvurusundan sonra talepler değerlendirilmeye alınır ve olumlu bulunması halinde üyeye geri dönüş yapılarak bilgi verilir.

Soru) Markalarla zaten iş birliği içerisindeyim. Blogger Ajans®’a üye olmak bana nasıl bir avantaj sağlayabilir ?

Cevap) Blogger Ajans® tüm bloggerları tek bir çatı altında toplayan Türkiye’nin ilk ve tek blogger ajansıdır. Tüm marka iş birliği çalışmaları, profesyonel bir çatı altında gerçekleştirilir. Blogger Ajans® bloggerlara, markaların takip ettiği bir çok platform üzerinden kendilerini tanıtma imkanı sunar ve daha çok marka ile iş birliği yapmanıza olanak tanır. Sadece güvenilir markalar ile iş birliği yapar ve iletişim bilgilerinizi paylaşmadan çalışmanın rahatlığını size sağlar.

Soru) Blog sayfam için, Google, Facebook ve Instagram reklamları ile profesyonel dijital pazarlama çalışması yapılmasını istiyorum. Ne yapabilirim ?

Cevap) Profesyonel reklam çalışmaları için, Bize Ulaşın butonu ya da instagram.com/bloggerajans üzerinden mesaj göndererek bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tamamı Google Adwords sertifikalı uzmanlarımız, reklamlarınızı en iyi düzeyde optimize ederek, sizlere maksimum verim sağlamaktadırlar.

Soru) Bir firmam var. Marka, ürün ya da hizmet tanıtımı yaptırmak istiyorum. Ne yapabilirim ?

Cevap) Marka, ürün ya da hizmet tanıtımı gerçekleştirmek istiyorsanız Marka İş Birliği Formu‘muzu doldurmanız gerekmektedir. Form doldurma işleminden sonra temsilcilerimiz size ulaşarak detaylar hakkında bilgi vereceklerdir.

Soru) Marka, ürün ya da hizmet tanıtımı için sadece tek bir blogger ile çalışmak istiyorum. Bu mümkün müdür ?

Cevap) Evet. Marka İş Birliği Formu‘muzu doldurduktan sonra size ulaşan temsilcilerimize, tek bir blogger ile çalışmak istediğinizi belirtebilirsiniz.

 

Diğer tüm soru ve önerileriniz için destek@bloggerajans.com adresimizden ya da instagram.com/bloggerajans hesabımız aracılığı ile bizlere 7/24 mesaj gönderebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN :

  Adınız Soyadınız (*)

  Eposta adresiniz (*)

  Telefon Numaranız (*)

  Konu (*)

  İletiniz (*)

  Social Media IconsSocial Media IconsSocial Media IconsSocial Media IconsSocial Media IconsSocial Media IconsSocial Media IconsSocial Media Icons
  © Copyright 2015-2022 BloggerAjans.com Tüm Hakları Saklıdır. Blogger Ajans®