Social Media IconsSocial Media IconsSocial Media IconsSocial Media IconsSocial Media IconsSocial Media IconsSocial Media IconsSocial Media Icons
© Copyright 2015-2022 BloggerAjans.com Tüm Hakları Saklıdır. Blogger Ajans®

Blogger Üyelik Sözleşmesi

sozlesme1

BLOGGER AJANS® BLOGGER ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

Blogger Ajans 18 yaş altı üyelik başvurularında veli onayı zorunludur.

Blogger Ajans üyeliği kişiseldir. Üyelik başkasına ödünç verilemez, devredilemez. Her üye, Blogger Ajans sitesine ve *.bloggerajans.com uzantılı kendi blog sitesine giriş şifresini korumakla yükümlüdür. Bu nedenlerden ötürü şifrenin üye dışında kullanımından doğacak sorunlardan Blogger Ajans sorumlu değildir.

Blogger Ajans sektörel bir tanıtım sitesi, medyadır. Bloggerajans.com sitesi üzerinde oluşturulan profiller, iletişim bilgileri (e-mail, telefon, cep telefonu, açık adres) dışında, tüm bilgiler web sitesi üzerinde ziyaretçilere açık olabilir. Açık profil bilgi alanlarında iletişim bilgileri ve/veya alan başlığını ilgilendirmeyen özel bilgileri vermemek, Blogger Ajans taramalarında bu bilgilerin silinmesine rağmen, üyelerin kişisel blog sayfalarındaki ve bloggerajans.com üzerinde yapılan bilgi paylaşımları üyenin kendi sorumluluğundadır.

Blogger Ajans üyelerin açık profil bilgilerini, yazılarını, grafiklerini, fotoğraflarını, ses, animasyon, multimedia kayıtlarını, (üyenin kişisel sosyal medya hesapları ve blog sayfaları üzerinden yapılan paylaşımları dahil) site üzerindeki sayfalarda, herkese açık alanlarda, basılı ve görsel medyada, dijital platformlarda kullanma hakkını saklı tutar. Üye bu duruma peşinen izin vermiş olup, hiç bir hak ve menfaat talep etmeyeceğini, zarara uğradığını iddia ederek maddi veya manevi zararlarının tazmini konusunda talepte bulunmayacağını kabul ve taahhüt eder.

Blogger Ajans’a üye olan ya da sosyal medyadan fotoğraflarının paylaşılmasını talep eden, görselleri üzerinde Blogger Ajans’ı etiketleyen ya da mesaj göndererek talepte bulunan her ziyaretçi, fotoğraflarının basında, sosyal medya ve tüm açık alanlarda yayınlanmasını ve hiçbir ticari telif hakkı beyanında bulunmayacağını kabul ve beyan eder.

Blogger Ajans üyelerinin profil bilgilerinin doğruluğu konusunda garanti vermemektedir. Üyeler bu konuda herhangi bir yaptırım talebinde bulunamaz ve zarara uğradığını öne sürerek tazmin talebinde bulunamaz.

Üye, sahte bir profil ile üyelik bilgilerini dolduranlar ya da bir başkasının yerine üye olanlar, başka kişilerin resimlerini kendi resimleri olarak sisteme ya da blog sayfasına kayıt edenler, bu nedenle doğacak tüm maddi ve manevi zararlardan sorumludur. Bu konuda doğacak tüm tazminatlardan kayıt eden sorumlu olduğunu kabul ve taahhüt eder.

Profil sayfalarının sıralaması, daha önce girilmiş verilerin silinmesi ile ilgili üyeler herhangi bir talepte bulunamaz. Üye, profilini ve adına açılmış kişisel blog sayfasında kendisinin oluşturduğu yazılarını sisteme giriş yaparak istediği gibi değiştirebilir veya destek@bloggerajans.com üzerinden destek alabilir.

Blogger Ajans üyelerine iş bulmayı taahhüt etmez ve bu konuda hiçbir sorumluluk üstlenmez. Marka iş birliklerinde yapılacak anlaşmadan üye sorumludur. Blogger Ajans anlaşmazlıklardan sorumlu tutulamaz.

Üye, sisteme yüklediği resimlerin teknik olarak basit yolla kopyalanmasının mümkün olduğunu bildiğini peşinen kabul eder.

Üye suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek; yerel ve ulusal yasalara ya da uluslararası anlaşmalara ters düşecek bir durum yaratan ya da böyle durumları teşvik eden, hiçbir tür yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlak dışı teklif, rahatsız edici ya da ahlaka aykırı bilgi postalayamaz , iletemez, *.bloggerajans.com blog sayfasında ya da kişisel blog sayfasında yayınlayamaz.

Blogger Ajans sitesi üzerinde okunmuş olsun veya olmasın mesajlar 1 ay süre ile saklanır. Süresi dolan mesaj silinir.

Üye’ye özel olarak oluşturulmuş *.bloggerajans.com blog/web sayfası üzerinde üyenin bir ay boyunca herhangi bir içerik (yazı, fotoğraf..vb.) paylaşmaması halinde üyeye tanımlanmış olan blog/web sayfası yetkili tarafından silinir. Bu işlemden doğacak olası zararlar doğrultusunda Blogger Ajans kesinlikle sorumlu tutulamaz. Üye, tarafına özel oluşturulmuş blog/web sayfasında düzenli olarak içerik (yazı, fotoğraf..vb.) paylaşması gerektiğini bildiğini peşinen kabul eder.

Üye bir başkasının gizlilik hakkını ya da yayın haklarını çiğneyen, telif hakları, ticari marka hakları veya başka mülkiyet hakları tarafından korunan ya da bu tarif edilen sınıflara giren malzemelerden uyarlanan hiçbir bilgi, yazılım ya da başka bir malzemeyi sahibinden ya da haklarını elinde tutan kişiden izin almaksızın, postalayamaz, iletemez, yayınlayamaz. Blogger Ajans üyesi olan herkes telif haklarına uymak zorunda olduğunu kabul eder.

Blogger Ajans’ın, verdiği hizmetleri içeren ve/veya benzeri faaliyetleri sürdüren kişi veya kurumlar interaktif ajanslar ve “mesaj, e-posta zincirleri” ile, hizmetlerini tanıtıcı faaliyetlerde bulunamaz, üyeleri bu amaçla başka bir web sitesine yönlendiremez. Üyelerin bu tip faaliyetlerde bulunması halinde Blogger Ajans haklarını korumak için, bir üyenin diğer üyelere göndereceği mesajları kısıtlama hakkını saklı tutmaktadır.

Blogger Ajans doğrudan sistemde bulunan kullanıcılara ya da onların e-posta adreslerine, ticari ya da reklam amaçlı istek dışı mesaj gönderilmesi, üyelerin bu amaçla başka bir web sitesine yönlendirilmesi ve sitedeki interaktif alanların bu şekilde illegal ve yetki dışında kullanılması gibi durumlarda hukuki yollara başvurma hakkını saklı tutar.

Blogger Ajans, üyelerinden gelen bilgileri ve bunlara ilişkin fotoğrafları, İnternet ortamında ve yazılı tanıtım malzemelerinde kullanabilir. BloggerAjans.com’da bulunan bütün yazılı, resimli, sesli, grafik içeren ve/veya içermeyen tablo gibi materyallerin her hakkı saklıdır.

Teknik aksaklıklardan dolayı BloggerAjans.com’da hata ya da kesinti olabilir. BloggerAjans.com, hizmetin bu şekilde kesilmesinden sorumlu değildir.

BloggerAjans.com’a üye olurken oluşabilecek aksaklıklardan BloggerAjans.com sorumlu değildir. Yapmış olduğunuz başvurularda kişisel bilgileriniz gizlilik altına alınır.

BloggerAjans.com, sitesine kayıt olurken üyenin bağlı bulunduğu ajans varsa girilmesi istenmiş olup, girmediyse otomatik olarak Blogger Ajans veya boş olarak kaydolmaktadır. Herhangi bir Ajansla sözleşmesi olupta bağlı olduğu ajansı belirtmeksizin ajansımıza gönderdiği başvuru ve bilgilerden üye sorumludur.

Üye, Blogger Ajans tarafından, e-mail, telefon, sms, sosyal medya hesapları, posta ve benzeri tüm iletişim yöntemleri ile kendisine gönderilecek olan tüm tanıtım, işbirliği teklifi, haber ve benzeri gönderilere izin verdiğini peşinen kabul eder. Üye, tanıtım, işbirliği, haber ve benzeri gönderileri iptal etmek istemesi halinde destek@bloggerajans.com e-mail adresine bilgi verebilir.

BloggerAjans.com sitesini kullanan üye veya internet kullanıcılarından kaynaklanan hukuki sorunların çözüm yeri Resmi il mahkemeleridir.

Blogger Ajans, başvuru formunu dolduran kişilerin üyeliğini iptal etme ve haber vermeksizin üyelik sözleşmesini değiştirme hakkını saklı tutar. Sözleşme değişikliğinin takibinden üye sorumludur. Güncel üye sözleşmesi https://www.bloggerajans.com/uyelik-sozlesmesi/ sayfasında sürekli olarak yayınlanmaktadır.

Social Media IconsSocial Media IconsSocial Media IconsSocial Media IconsSocial Media IconsSocial Media IconsSocial Media IconsSocial Media Icons
© Copyright 2015-2022 BloggerAjans.com Tüm Hakları Saklıdır. Blogger Ajans®